AKTUALITĀTES

112396

Jūnija akcija
08.06.2020


Zemas piena cenas- zemas vaislinieku cenas 

Saulaina un darba pilna vasara – tas ir tas, kas katru gadu ir ikviena saimnieka prātā. Rūpes ir gana - jāpļauj un jāgatavo barība, un tam visam pa vidu vēl arī valsts un pasaules mēroga veselības situācija, kas pamazām stabilizējas un noteiktie ierobežojumi mainās vai tiek atcelti. Neziņa, kad gaidāma piena iepirkuma cenas kāpums, rada nemieru un kavē saimniecības tiešos darbus un plānus.

Līdz ar to CowGenetics un ABS izvēlas piedāvāt izcilus vaisliniekus par samazinātu cenu!

 

Spied uz vaislinieka vārda, lai uzzinātu tā aktuālāko novērtējumu:

BOLIVIA meitām tiek prognozēts izslaukuma pieaugums ar augstu tauku un olbaltumvielu saturu. Vaislinieks sevi pierādījis ar ļoti labiem auglības rādītājiem.


DREAMVEAWER meitas uzrāda izcilus veselības rādītājus - augsta produktīvā dzīve ar labiem grūsnības vērtējumiem, un zemu somatisko šūnu skaitu.

 

JOSUPER ir 17. vietas ieguvējs ASV TPI Top 100. Pārbaudīta izvēle saimnieku vidū, jo topā atrodas kopš 2017. gada. Liels izslaukuma pieaugums, augsta produktīvā dzīve. Auglības rādītāju dēļ būs piemērots no labākajām ganāmpulka govīm atražot augstražīgas teles.

 

RAIDEN ir ASV TPI Top 100 vaislinieks, kas kopā ar Josuper dala 17. vietu (TPI 2760). Šim vaisliniekam ir ļoti labi veselības rādītāji, un meitas uzrāda augstu izslaukumu, palielinot tauku saturu pienā.


SOLARIS meitas uzrāda izslaukuma pieaugumu, palielinot arī tauku un olbaltumvielu saturu pienā. Sniegs augstus veselības rādītājus un vieglās atnešanās dēļ piemērots sēklošanai uz telēm.


Ja rodas kādi jautājumi, sazinies ar CowGenetics. 

      Atpakaļ