AKTUALITĀTES

116692

ABS 80 gadi pasaules tirgū
30.04.2021


                                                                                                                         

      Kopš Rokfeller Prentice 1941. gadā nodibināja ABS, jauninājumi ir daļa no mūsu DNS. Sākot no kopīgas izstrādes pirmajām spermas tvertnēm līdz pēdējiem Sexcel® un Beef InFocus ™ panākumiem, mēs esam atstājuši nospiedumus liellopu ģenētikas nozarē.

      Cilvēki ir mūsu eksistences cēlonis. 80 gadus mūsu klientu vajadzības ir palīdzējušas veidot to, kas mēs esam šodien, kamēr mūsu darbinieki un partneri piedāvā dažādas perspektīvas un veicina mūsu izaugsmi.

      Paldies progresīviem un ģenētiku interesējošiem lauksaimniekiem, kuri sadarbojas ar mums, lai ražotu augstas kvalitātes pienu un gaļu.


         
  

1938. gads


Liellopu mākslīgajai apsēklošanai tika izmantota svaiga - ātri piegādājama vaislinieku sperma. Piegādēm tika izmantotas arī mazas lidmašīnas un izpletņi, kas no gaisa izmeta iesaiņotus pasūtījumus. 


 

1941. gads


Rockfeller (Rock) Prentice izveido American Dairy Guernsey Associates (ADGA) par šodienas ABS Global priekšteci. 


 
  

1953. gads 

Pasaule iepazīst "Frosty", pirmo Ziemeļamerikas teļu, kas dzimis mākslīgās apsēklošanas rezultātā no dziļi sasaldētās spermas. Trīsdesmit gadus vēlāk ar to pašu spermu un mākslīgās apsēklošanas palīdzību veiksmīgi tika iegūts jauns teļš. 


 

1956. gads 

ABS pētījumi sadarbojoties ar Linde Corporation, ievieš nozares pirmo konteineru saldētas spermas transportēšanai, izmantojot šķidro slāpekli.


 
  

1960. gads

ABS ievieš pirmo datorizētu pārošanas programmu, ko sākotnēji sauca par Genetic Mating Service (GMS), kura kopš tās izveides ir veikusi 120 miljonus pārojumus.

 

1980. gads

Mūsu patentētā vēja tuneļa spermas saldēšanas sistēma iesaldē salmiņus tajā pašā iepakojumā, ko saņem klients. 


 
  

1999. gads

Genus plc pērk ABS Global. Nākamajos 22 gados vērojama strauja izaugsme vairāk nekā 70 valstīs visā pasaulē.


 

2009. gads

ABS Global veido vēsturi kā vienīgā buļļu novietne, kurā bijuši deviņi “miljonāru” vaislinieki, no kuriem katrs saražojis un ticis pārdots vairāk nekā vienu miljonu spermas devu.


 
  

2012. gads

ABS Global kļūst par pirmo uzņēmumu, kas izmanto savu patentēto datu bāzi. Real World Data ® (RWD) satur miljoniem govju ierakstus no ganāmpulkiem visā pasaulē.


 

2015. gads

ABS kļūst par pasaules līderi in vitro fertilized (IVF) embrijiem, kuri tiek iegūti in Vitro Brasil (IVB). Kopš tā laika uzņēmums ir īstenojis izaugsmes stratēģiju IVF tirgū, kas koncentrējas uz lielām piensaimniecībām un gaļas liellopu audzētājiem visā pasaulē.


 

 PĒDĒJO 5 GADU SASNIEGUMI

 

Tiek uzsākta programma, kurā tiek veidota elitāra un diferencēta Holšteinas šķirnes dzīvnieku ģenētika ABS Global klientiem visā pasaulē.

NuEra Genetics rada visdiferencētāko un izcilāko ģenētiku liellopu gaļas piegādes ķēdes ienesīgumu. 

  

Momentum tiek uzsākta kā snieguma testēšanas programma Real World Data, par British Blue pēcnācējiem no UK piensaimniecības ganāmpulkiem.

  

NuEra Genetics programmas komponents XBlack tiek prezentēts kā ekonomikas indekss Eiropas liellopu ģenētikai, krustojot ar tropiskajām šķirnēm, balstoties uz Brazīlijas fermu reālajiem vispasaules datiem.

 
 

Beef in Focus ir īpaši pielāgots piena un gaļas šķirņu krustojumu ģenētiskais risinājums, ko nodrošina NuEra Genetics. Liellopu gaļas optimizācijas indekss nosaka Beef in Focus vaislinieku sniegumus, izmantojot reālos vispasaules datus.

 

 ABS turpina augt un pilnveidoties visā pasaulē, lai kalpotu jums un nākamajām paaudzēm.

 
      Atpakaļ